Nasi uczniowie w roku szkolnym 2009 - 2010

Klasa ,,0'': Hałasa Natalia, Kiryluk Bartłomiej, Korolczuk Monika, Kortoniuk Patrycja, Michalczuk Jullia, Nikończuk Konrad, Sójka Mateusz.

Klasa I: Korolczuk Patrycja, Korolczuk Piotr, Kortoniuk Hubert, Kowalczyk Łukasz, Matysiak Bartłomiej, Michalczuk Anna, Olesiejuk Natalia, Sworczuk Izabela, Wawdysz Kamila.

Klasa II: Jaszczuk Michał, Juchimiuk Natalia, Korolczuk Julia, Korolczuk Marek, Olesiejuk Przemysław, Panasiuk Przemysław. Panasiuk Katarzyna.

Klasa III: Charewicz Mateusz, Kiryluk Karolina, Kużmiuk Dominika, Marczuk Natalia, Panasiuk Gabriel, Sworczuk Weronika, Szafrańska Emilia, Walczuk Weronika.

Klasa IV: Korolczuk Mateusz, Michalczuk Kinga, Michalczuk Krzysztof, Turyk Dawid, Wawdysz Joanna.

Klasa V: Jaszczuk Przemysław, Korolczuk Karolina, Kurowski Michał, Kużmiuk Aleksandra, Michalczuk Hubert, Panasiuk Bartłomiej, Panasiuk Izabela, Sadowski Maciej, Sworczuk Damian, Wawdysz Monika.

Klasa VI: Hajczuk Przemysław, Hałasa Justyna, Kiryluk Dominika, Kortoniuk Wioletta, Kowalczyk, Sebastian, Marczuk Iwona, Michalczuk Karol, Płochacki Damian, Siejka Jacek, Wawdysz Izabela.